Cookies op Estata Makelaars O.G.

Fijn dat je verder wilt lezen. We gebruiken cookies om de website naar behoren te laten werken, om functies voor social media te bieden en om onze website te analyseren. Dit gebeurt anoniem. Je gaat akkoord met onze cookies als je onze website blijft gebruiken. Op onze website kun je ook ons privacybeleid vinden.

Het team van Estata 

Wij zijn hier helemaal thuis en hebben het juiste netwerk en lange ervaring. Wij begrijpen jou als geen ander en zullen je met aandacht op een professionele manier ondersteunen. Zodat jij krijgt waar je echt blij van wordt.

"Mijn klanten écht blij maken dat is waar ik het voor doe."

Margot Koesen

NVM Register Makelaar Taxateur 
Directeur

koesen@estata.nl

"Ik streef naar allemaal blije gezichten bij de notaris."

Marceline Strumphler

NVM Register Makelaar Taxateur 
Directeur

strumphler@estata.nl

"Mede door mijn bouwkundige achtergrond kan ik sneller acteren en bied ik veel zekerheid, vakkennis en een hoog serviceniveau!"

Robbert d'Hondt

NVM Register Makelaar Taxateur - Directeur
Bouwkundig Ingenieur

robbert@estata.nl

"Het mooie aan dit vak is de combinatie van feiten en emotie: voor iedereen anders en altijd bijzonder."

Nicoline van Heeswijk

Kandidaat Register Makelaar Taxateur
Koop

nicoline@estata.nl

"Met mijn enthousiasme en gedrevenheid streef ik naar succes voor elke klant."

Robin de Braal

Kandidaat Register Makelaar Taxateur i.o.
Koop

robin@estata.nl

"Mijn juridische achtergrond en praktische insteek zijn waardevol in het gehele aan- en verkoop proces."

Judith Gelink

Office manager Koop
Legal management executive

sales@estata.nl

"De combinatie zakelijk en sociaal spreekt mij aan in mijn werk."

Merel van Huijstee

Office manager Koop

sales@estata.nl

"Mijn ervaring binnen verschillende disciplines van vastgoed maken van mij een veelzijdig adviseur."

Manon Vroege

Kandidaat Register Makelaar Taxateur
Huur

manon@estata.nl

"Ervaren, vakkundig en enthousiast voor elke verhuur"

Babiche Demelinne

Assistent Register Makelaar Taxateur
Huur

babiche@estata.nl

"Persoonlijk en klantgericht voor een glimlach op ieders gezicht."

Jeanine Anderson

Office manager Huur

jeanine@estata.nl

"Het verbinden van mensen - zowel letterlijk als figuurlijk - is een belangrijke taak, en een die me enorm voldoening geeft."

Mirjam Scholtes

Receptioniste

receptie@estata.nl

"Het verhaal achter de cijfers maakt mijn werk nog leuker!"

Ditte van den Berg

Manager financiën - KRMT

berg@estata.nl