Het team van Estata

Wij zijn hier helemaal thuis en hebben het juiste netwerk en lange ervaring. Wij begrijpen jou als geen ander en zullen je met aandacht op een professionele manier ondersteunen. Zodat jij krijgt waar je echt blij van wordt.

"Mijn klanten ècht blij maken, dat is waar ik het voor doe."

Margot Koesen

NVM Register Makelaar Taxateur 
Directeur

koesen@estata.nl

"Mijn inlevingsvermogen helpt bij elke aan- en verkoop die gepaard gaat met veel emotie."

Ineke van Mechelen

Kandidaat Register Makelaar Taxateur
Directeur

mechelen@estata.nl

"Ik streef naar allemaal blije gezichten bij de notaris."

Marceline Strumphler

NVM Register Makelaar Taxateur 
Directeur

strumphler@estata.nl

"Het mooie aan dit vak is de combinatie van feiten en emotie: voor iedereen anders en altijd bijzonder."

Nicoline van Heeswijk

Kandidaat Register Makelaar Taxateur
koop

nicoline@estata.nl

"I introduce people to homes until they fall in love with one."

Jet Bierens

Aan-/verhuur

jet@estata.nl

"Ontzorgen is mijn streven."

Manon Vroege

Kandidaat Register Makelaar Taxateur
huur

manon@estata.nl

"De combinatie zakelijk en sociaal spreekt mij aan in mijn werk."

Merel van Huijstee

Office manager koop

sales@estata.nl

"Mijn baan en missie is om te anticiperen op de behoeften van de cliënten."

Sem Klop

Office manager huur

ARMT

sem@estata.nl

"Het verbinden van mensen - zowel letterlijk als figuurlijk - is een belangrijke taak, en een die me enorm voldoening geeft."

Mirjam Scholtes

Receptioniste

scholtes@estata.nl

"Mijn juridische achtergrond en praktische insteek zijn waardevol in het gehele aan- en verkoop proces."

Judith Gelink

Office manager koop

sales@estata.nl

"Iedere dag streef ik ernaar om de perfecte service te verlenen die onze cliënten verdienen."

Melanie Verschoor

Vastgoedmanager

melanie@estata.nl

"Alle financiële en onderhoudszaken van een verhuurde woning neem ik graag uit handen."

Giovanna van der Starren

Vastgoedmanager

van.der.starren@estata.nl

"Het verhaal achter de cijfers maakt mijn werk nog leuker!"

Ditte van den Berg

Manager financiën - KRMT

berg@estata.nl